:: PSP Cheats & Saves ::

Novinky

GTA Vice City Stories PSP

Totu hru jsem si objednal ZDE. Doporučuji každému, kdo na to má, a chce pořádnou pařbu na svoje psp, ať si ji okamžitě objedná. Je to jedna z nejlepších, nejhratelnějších her, a má nádhernou grafiku, hrací plochu ( město ) velkou jako Vice City na PC ( možná větší ).

Popis:
GTA: Vice City nás příběhově zavede do roku 1984, tedy dva roky před událostmi popsanými právě v citovaném GTA: Vice City. V PSP VC Stories se v hlavní roli objeví 28-letý mariňák Victor Vance, který má před sebou herní prostředí mnohem rozsáhlejší než tomu bylo ve Vice City, s čímž také souvisí větší počet dopravních prostředků & předmětů na výběr (helikoptéra, dalekohled) i nějaké nové zbraně.
Vedle nové schopnosti - plavání - se hráči mohou těšit i na jízdu na vodních lyžích, nový způsob ovládání motorek, větší kumulaci lidí a objektů v obraze, více interiérových prostorů, nové i zčásti rozestavěné známé budovy, lepší viditelnost (resp. do větší dálky) a bohatší škálu barev, rozličné efekty související se změnami počasí (mluví se o hurikánech), přirozenější animace postav, a také multiplayerové dispozice.
V případě nějakého vašeho neúspěchu je ve hře připraven taxík s rychlým odvozem na místo zadání poslední mise, potěší i rychlejší načítací časy a vícevrstvá struktura misí.

 
!i Welcome i! Email: peespe@email.cz !i Welcome i!